Rekrutacja

Po zapoznaniu się z regulaminem zostaw nam swoje dane.

Re: Rekrutacja

Postprzez legion_ldz » 26 mar 2018, o 06:18

argob90 napisał(a):Witam. Ja na facebooku widziałem, że jakaś inna gildia robi rekrutację. The Alliance czy coś w tym stylu. Ponoć mają w szeregach dużo doświadczonych graczy. Może tam spróbuj Michał

Chyba nam się Grzegorz Babiarz pogniewał że odrzuciliśmy jego zaproszenie z fejsbuka do przystąpienia do jego gili czy coś takiego......
Ja bym to zostawił dla potomności :)
  • 1

Prowokacja jest istotą jego istnienia.
legion_ldz
Starszy Pan

Reputacja: 163
Prawdziwe imię: Tomaszek

Postprzez Lda77 » 26 mar 2018, o 06:30

Kim jest Grzegorz?!
  • 0

"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Lda77
Starszy Pan

Reputacja: 505
Prawdziwe imię: Bartek

Postprzez Huragan_pl » 26 mar 2018, o 10:01

Lda77 napisał(a):Kim jest Grzegorz?!

Admin:Lda77 - CENZURA! - za obrażanie i naśmiewanie się z innych.
Wycinam to co nie powinno się tu nigdy znaleźć. Minusy już słusznie dostałeś do Binia.
  • -5

Huragan_pl
Rekrut

Reputacja: -24
Prawdziwe imię: Wojtek

Postprzez yuri-98_ » 26 mar 2018, o 10:12

No, no. Widzę, że panowie na datę zdjęcia nie spojrzeli - 6 lat temu - 2012 rok. Czytać nie umiemy?
  • 0

yuri-98_

Postprzez legion_ldz » 26 mar 2018, o 10:44

Wojtek daj spokój.....nie wyciągaj brudów.

Ale ciekawi mnie co spowodowało że wrócił tutaj "trolować" Grzegorz?
  • 0

Prowokacja jest istotą jego istnienia.
legion_ldz
Starszy Pan

Reputacja: 163
Prawdziwe imię: Tomaszek

Postprzez yuri-98_ » 26 mar 2018, o 10:49

Zaczynacie już nawet podejrzewać, że randomowi użytkownicy tego forum zainteresowani Terą - mieliby być mną? To już lekka paranoja, panowie. A następnym razem jak będziecie chcieli mnie pooglądać to piszcie priv. Umówimy się, pogadamy, na piwko wyskoczymy :D
  • 0

yuri-98_

Postprzez Lda77 » 26 mar 2018, o 11:18

@Grzesiek [yuri-98_] i reszta... uważam, że wycieczki osobiste są poniżej krytyki. Dlatego nie będę krytykował tylko proszę o wyluzowanie. Założę się, że jak podejdziecie spokojnie do tematu to może się okazać iż w przyszłości razem będziecie klepać bosów, każdy w barwach swojego klanu. Co w tym złego? NIC!

Co do przyjmowania to mamy jasne kryterium przyjmowania do klanu i nie uważam za zasadne żeby to zmieniać. Lepiej, bo chętnie każdemu kto nie będzie ich spełniał chętnie zaproponuję zgłoszenie się do The Alliance.

Jesteśmy społecznością która nigdy nie była zorientowana na jedną grę i to jest naszą główną wartością. Przyjmowanie do SPOL wszystkich jak leci, bo wyszła Tera, jest błędem ponieważ szaleństwo na punkcie Tera skończy się za chwilę i ludzie się rozejdą. To co oferujemy wykracza poza ten punkt w czasie i specyficzną potrzebę pogrania w dane mmo z polakami. Zatem jeśli ktoś do nas przychodzi tylko po to żeby pograć sobie w Tera to od razu proponuję żeby poszedł do The Alliance, które jak rozumiem jest zorientowane TYLKO na Tera Online - bo jestem przekonany, że TAM będzie mu lepiej. Nie jest to z mojej strony żadne umniejszanie The Alliance, w żadnym razie, tylko skupienie się na tym czym są te dwie społeczności i jaki mają cel swojego istnienia. A jest on zupełnie różny!

Zatem możemy dalej się wspólnie bawić i osiągać swoje cele nie porzucając tego co przyświeca naszym sztandarom.
  • 0

"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Lda77
Starszy Pan

Reputacja: 505
Prawdziwe imię: Bartek

Postprzez argob90 » 26 mar 2018, o 11:34

No, ktoś się tu mądrze wypowiedział. Uważam tak samo
  • 0

argob90
Obcy!!!

Reputacja: 0
Prawdziwe imię: Marcin

Postprzez yuri-98_ » 26 mar 2018, o 11:40

Tak, też się z tym zgadzam. Pisałem o tym, aby w TERZE polska społeczność się nie rozdzielała. Nawet proponowałem Starszym z TERY, aby przyszli do nas - ale odmówili - cóż, szanuję wybór. Jednakże wyzywanie mi członków od dzieci i farmy na PvP, a gildii od masówki nie przystoi w tak doborowym towarzystwie, nieprawdaż? Cieszę się natomiast, że znalazła się osoba, która potrafi spojrzeć na to obiektywnie pamiętając przy tym o waszych ideałach. Admini TERY - nie można było tak od początku?
  • 0

yuri-98_

Postprzez samoth_1978 » 26 mar 2018, o 13:12

Bartek - racja. Mnie przeraża nabór wyłącznie pod Terę w którą mało kto u nas gra. Gildia SPOL? Bądźmy poważni. To miał być Klan. Klan który jak mi się wydawało miał jakieś ambicje e-sportowe (nawet jeżeli to pseudo esport) oraz towarzyskie (te pseudo nie są). Taki chaotyczny nabór i jakieś gównoburze są wg mnie do natychniastowego ukrócenia. Nie tędy droga.
  • 0

Obrazek
samoth_1978
Starszy Pan

Reputacja: 24
Prawdziwe imię: Krzysiek

Poprzednia stronaNastępna strona

nowoczesna zabudowę producenci nowoczesnej pomysł sklep internetowy ekskluzywne fabryka zabudowie białe galerie wzory aranzacje radomsko wnekowe szafa przedpokój zamowienie zabudowe drzwiami

Powrót do Rekrutacja