Rekrut LoneWolfPL

Po zapoznaniu się z regulaminem zostaw nam swoje dane.

Re: Rekrut LoneWolfPL

Postprzez iki3er » 28 mar 2018, o 20:02

Ja tam nie jestem żadnym guru żeby czekać na moją opinię, Piotrka znam z pracy i jakoś się zgadalismy że gramy na ps4, to ja mu zaproponowałem żeby do nas dołączył. Fakt że teraz mam pause w grze ale kiedy grywałem intensywnie to często był na PSN, nie wiem o co tu chodzi ale zawsze prawda leży gdzieś po środku. Jesli chodzi o mnie to widzę go w klanie, sęk w tym czy on zechce? Pozdro
  • 0

Obrazek
iki3er
Starszy Pan

Reputacja: 228
Prawdziwe imię: Marek

Postprzez Lda77 » 28 mar 2018, o 20:20

Ja zdanie sobie wyrobiłem mimo, że z nim nie grałem... gada jak człowiek więc awansem daję TAK

A Ty wracaj szybko! :P
  • 0

"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Lda77
Starszy Pan

Reputacja: 505
Prawdziwe imię: Bartek

Postprzez lonewolfpl » 29 mar 2018, o 02:21

Lda77 napisał(a):Popatrzyłem na tego discourse... lipa straszna. Pierdolnik w wątkach byśmy mieli.

Rozumiem. Ciężko mi się odnieść jeśli nie widzi się budowy tego forum, ale mogę tylko powiedzieć, że discourse tylko tak źle wygląda na pierwszy rzut oka. Dyskusje w których bierzesz udział są zawsze jako pierwsze i elegancko oznaczone ile Cię ominęło, opcje sortowania i wyszukiwania ma mega przejrzyste, oraz fajną opcje integracji na linii aplikacja-komputer. Zaczynasz dajmy na to pisać komentarz na kompie, a dokończyć możesz w drodze na telefonie bo masz cały swój tekst dostępny i tu i tu. Podejrzewam, że pluginów do tego też jest w pytę i ciut ciut, ale już podstawowy content daje sporo możliwości.

Dzięki za pozytywną notkę.
  • 0

lonewolfpl
Obcy!!!

Reputacja: 0
Prawdziwe imię: Piotr

Postprzez panatha1975 » 29 mar 2018, o 08:09

Lda77 napisał(a):Głosowanie czas zacząć!

Jestem na NIE.
  • 0

panatha1975
Dziadek

Reputacja: 311
Prawdziwe imię: Sławek

Postprzez iki3er » 29 mar 2018, o 09:42

A ja na tak, wracam za jakieś 2 tygodnie sporadycznie bo będę pieścił 4kąty później się dosiadam jak zwykle [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
  • 0

Obrazek
iki3er
Starszy Pan

Reputacja: 228
Prawdziwe imię: Marek

Postprzez lonewolfpl » 3 kwi 2018, o 09:34

Widać nadal mam problem, żeby kogoś ucelować. Postanowiłem więc sprawdzić czym jest ta Tera bo widzę, że generuje większy ruch.
  • 0

lonewolfpl
Obcy!!!

Postprzez Lda77 » 3 kwi 2018, o 10:17

nie martw sie... wszystko idzie ku lepszemu. niedlugo rewolucja :)
  • 0

"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Lda77
Starszy Pan

Reputacja: 505
Prawdziwe imię: Bartek

Postprzez Huragan_pl » 3 kwi 2018, o 11:07

lonewolfpl napisał(a):Widać nadal mam problem, żeby kogoś ucelować. Postanowiłem więc sprawdzić czym jest ta Tera bo widzę, że generuje większy ruch.

Z tego co widzę to największy ruch w tej chwili generuje Battlefield 1 i Tera, ale ludzie tez grają w inne gierki solo :)
  • 0

Huragan_pl
Rekrut

Reputacja: -24
Prawdziwe imię: Wojtek

Postprzez lonewolfpl » 3 kwi 2018, o 11:09

Dzisiaj od rana na liście dodanych tylko wy byliście. W B1 nie mogę się kompletnie wstrzelić godzinowo. Dobra. Do wieczora, czas do tyry :)
  • 0

lonewolfpl
Obcy!!!

Poprzednia strona

nowoczesna zabudowę producenci nowoczesnej pomysł sklep internetowy ekskluzywne fabryka zabudowie białe galerie wzory aranzacje radomsko wnekowe szafa przedpokój zamowienie zabudowe drzwiami

Powrót do Rekrutacja